Chiny Samochód elektryczny EV producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Jack

Numer telefonu : +8613687371293

WhatsApp : +8613687371293

Free call
Hunan Jinlu Technology Co., Ltd.

Kup samochód jak warzywo

  • Hunan Jinlu Technology Co., Ltd.
  • Hunan Jinlu Technology Co., Ltd.
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Agent, Eksporter, Firma Handlowa, Sprzedawca
marki: Ilość pracowników: 80~100
Coroczne wyprzedaże: Rok założenia:
pc Export: 50% - 60%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Hunan Jinlu Technology Co., Ltd.jest głęboko zaangażowany w dziedzinie eksportu samochodów od sześciu lat.Agent ponad 30 znanych marek samochodowych w kraju i za granicą.

 

Opierając się na prawie kilkuletnim doświadczeniu w eksporcie prestiżowych pojazdów z Chin, nasza firma jest przygotowana i gotowa do zaopatrywania globalnych dealerów samochodowych w najnowsze modele do importu do wszystkich krajów.

 

Nasze produkty są bardzo popularne na świecie.Zwłaszcza wAzja Południowo-Wschodnia, Bliskiego Wschodu, Europy i Azji.Mamy wystarczająco dużo profesjonalnego zespołu biznesowego, aby zapewnić najlepszą jakość, najbardziej przystępną cenowo usługę.Jesteśmy bardzo doceniani przez klientów za naszą doskonałą jakość i doskonałą obsługę.

 

W Chinach prowadzimy głęboką współpracę z dziesiątkami największych i najbardziej wydajnych zakładów BEV w kraju.Chwyć światowy trend nowych pojazdów energetycznych, czekamy na współpracę z Tobą.Dziękuję bardzo!

Historia

Hunan Jinlu Technology Co., Ltd. od sześciu lat jest głęboko zaangażowany w eksport samochodów.Agent ponad 30 znanych marek samochodowych w kraju i za granicą.

 

Usługa

Przestrzegamy zasad zarządzania „najpierw jakość, najpierw klient i kredyt” od momentu powstania firmy i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić potencjalne potrzeby naszych klientów.Ściśle kontrolujemy proces jakości, zapewniamy cykl realizacji zamówienia i śledzenie jakości oraz szybko zajmujemy się zastrzeżeniami dotyczącymi jakości.Nasza firma przyjmuje systemy testowania procesów samochodów osobowych, takie jak trwałość opon, test żywotności wszystkich elementów elektrycznych, test przyspieszenia, test hamowania dynamicznego pojazdu, kontrola prędkościomierza, test cofania, kontrola licznika kilometrów, test hamulca postojowego, test poziomu dźwięku klaksonu i inne elementy.

Nasz zespół

Mamy ponad 100 pracowników i inżynierów w naszej fabryce.I ponad 10 profesjonalnych kierowników sprzedaży w dziale eksportu!

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość